Böyle cevap ne görüldü ne duyuldu! Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye bomba misilleme

Fenerbahçe’nin Kayseri spor‘un Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in otelinde konaklaması nedeniyle yaptığı açıklamaya iki kulüpten de tepki eldi. Sarı-Lacivertliler, “Yukatel Kayserispor’un bu akşamki maç için Sn. Dursun Özbek’in otelinde kaldığı kamuoyuna yansıdı. Bu konuda sadece bizim değil tüm spor kamuoyunun sorması gereken 3 soru var: Bu bilgi doğru mu? Doğruysa etik mi? Bu gündemle birlikte akşamki maçın değerlendirmesini nasıl yapacağız?” dedi. Galatasaray, Fenerbahçe’nin açıklamalarına yanıt verdi ve “Peki bu kadar düşmek yakışıyor mu sana?” ifadeleriyle açıklama paylaşmıştı.

“BU NE AHLAKSIZLIKCA BİR TUTUM!”

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı konuyal ilgili “Dursun Özbek’in oteli için maçı satacak kadar aşağılık bir davranışa mı gireceğiz? Bunu söyleyenler utansın. Bu ne ahlaksızca bir tutum? Yenersek iyi, başka bir şey olursa kötü. Kafasının içinde bu tür şeyler olanlar ancak bunu düşünür” bir açıklama yaptı.

“PEKİ BU KADAR DÜŞMEK SANA YAKIŞIYOR MU?”

Galatasaray’dan verilen cevap da hayli ağır oldu. Sarı-Kırmızılılar’ın açıklamasında şu ifadeler yer aldı: ” Türkiye Futbol Federasyonu, Kulüpler Birliği ve tüm kulüplerin dikkatine… Bazı kulüp tesislerinde Arçelik marka buzdolabı kullanıldığına dair iddialar ivedilikle araştırılmalıdır! Hangi kulüpler deplasmana giderken Opet’ten yakıtını alıyor, hemen ortaya çıkarılmalıdır! Daha da vahimi, son dönemde Beko marka su ısıtıcı kullanan futbolcular olduğunu duyuyoruz! Sadece bu konuların değil, Divan Restaurantları’nda yemek yiyen yöneticilerin isimlerinin de en hızlı şekilde açıklanmasını bekliyoruz. 🙂 Bizimkisi şaka… Peki bu kadar düşmek yakışıyor mu sana?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir