Sevenlerine müjdeyi verdi: Merve Boluğur oyunculuğa geri dönüyor

Acemi Cadı dizisiyle oyunculuk kariyerine başlayan ve bir döneme damgasını vuran Küçük Sırlar dizisinde Ayşegül karakterine hayat veren güzel oyuncu Merve Boluğur, son olarak 2017 yılında İçimdeki Fırtına dizisinde rol almıştı.

Çalkantılı özel hayatı, mesleğinin önüne geçen oyuncu, uzun bir süre setlerden uzak kalmıştı.
Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Boluğur, Instagram hesabında hayranlarının sorularını yanıtladı. Boluğur, son açıklamasıyla yeniden ekranlara döneceğini söyledi.

Boluğur’un hangi projeyle ekranda olacağı büyük merak konusu oldu. Öte yandan Merve Boluğur, önceki gün Etiler’deki bir AVM’nin fast food katında yemek yedikten sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“ÖZLEM DUYGUSU AĞIR BASTI”

Proje görüşmelerinin devam ettiğini ifade eden Boluğur, “Sektör biraz beni tatmin etmedi. Çok erken yaşta sektöre başladım. Biraz yorucu bir tempo oldu. Tekrar dönünce özlem duygusu çok ağır bastı. O yüzden döndüğüm için kendimi iyi hissediyorum” dedi.

Son dönemle takip ettiği projeler olup olmadığı sorulan oyuncu, “Çok fazla dizi izlemiyorum. Daha çok eski döneme ait filmleri izliyorum. Korku filmlerini çok severim. Özellikle vampir türü” dedi.

“DOYUMA ULAŞTIM”

Merve Boluğur, “Ekranlardan uzak kaldığınız dönemde tükenmişlik sendromu yaşadığınızı söyleyebilir miyiz?” sorusuna, “Tükenmişlik değil. 17 yaşında oyunculuğa başladım, benim gibi erken yaşta başlayan çok az oyuncu var. Çok erken yaşta birçok şeyi yaşadığım için tükenmişlik demeyelim de ‘Doyuma ulaştım’ diyebilirim.

O yüzden biraz uzak kalmak istedim. Çok güzel rollerde oynadım, çok güzel projelerde yer aldım. Biraz ara vermek, kendi hayatımı yaşamak istedim. Evde kitap okuyacak vakit bulamıyordum. Setler inanılmaz saatler alıyordu” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir