İnegöl ilçesinin Gazelli Mahallesi’nde 120 seçmen, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için sandık başına gitti. Gazelli İlkokulu’nda kurulan sandıkta oylarını kullanan seçmenler, 2 adayın yarıştığı muhtarlık seçimi için oy kullandı. 120 oydan 114’ü geçerli sayılırken, mevcut muhtar Hüseyin Erden ile muhtar adayı Adnan Memiş 57’şer oy aldı. Adayların seşit oy alması üzerine muhtar çekilen kura sonucu belirlendi. Sandık başkanı tarafından çekilen kurada adı çıkan Adnan Memiş, Gazelli Mahallesi’nin yeni muhtarı oldu.
Related Posts
Hindistan’ın Ankara Büyükelçisi Paul hayatını kaybetti
Jaishankar, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, bir süredir kanser tedavisi gören Paul’un vefat haberini paylaştı. Büyükelçi Paul’un ölümünden dolayı derin üzüntü duyduklarını belirten Jaishankar, Paul’un Hindistan Dışişleri Bakanlığı için …
Seçimde gözler Şanlıurfa’da olacak! AK Parti, Yeniden Refah Partisi ve DEM Parti arasında kıyasıya bir yarış yaşanacak
31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde en dikkat çeken yarışlarından biri Şanlıurfa’da yaşanacak. AK Parti’nin mevcut Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ü yeniden aday göstermesine tepki gösteren AK Parti MKYK Üyesi Kasım Gülpınar partisinden istifa ederek Yeniden Refah Partisi’nden aday olurken, DEM Parti’nin de Celalettin Erkmen ile Gülseren Yıldırım’ı aday gösterdiği şehirde üçlü bir yarış olması bekleniyor.
Dünya futbol tarihine geçecek sözleşme teklifi!
PSG ile sözleşmesinin son yılındaki Kylian Mbappe, Fransız devinden astronomik bir teklif aldı. PSG’nin Kylian Mbappe’ye önerdiği rakamın Real Madrid’in teklifinden daha yüksek olduğu vurgulandı.